Nowości

29jul

NOWY BEZBARWNY LAKIER Dla uzyskania znakomitego rezultatu

Przedstawiamy nowy MOBIHEL 2K HS 2:1 bezbarwny lakier DH low VOC, który charakteryzuje się dużą elastyczno ...
Więcej

 

19jan

Otwarto nowe Cenrum Naprawy Samochodów

Nowpowstałe Centrum Naprawy Samochodów w Koliczewie k. Domžal, na czterech piętrach i na 2.400 m2 netto po ...
Więcej

 

25nov

Nowy 2K HS 4:1 kompaktprimer i utwardzacz

Nowość, która nadchodzi z programu MOBIHEL, to 2K lakier wstępny do stosowania w niższej temperaturze. ...
Więcej

 

Archiwum informacji
Mobihel > Nowości > Nowości
  • Powiększ odstęp między wierszami
  • Powiększ czcionki
  • Zmniejsz czcionki
  • Wydrukuj

Otwarto nowe Cenrum Naprawy Samochodów

Nowpowstałe Centrum Naprawy Samochodów w Koliczewie k. Domžal, na czterech piętrach i na 2.400 m2 netto powierzchni użytkowej, umożliwia rozwój, sprzedaż i kształcenie w w ramach programu naprawy samochodów.

Mobihel Helios

Mobihel Helios

Mobihel Helios
 

Program lakierów naprawczych stanowi jeden z najobszerniejszych i w sensie strategii najbardziej perspektywicznych programów przedsiębiorstwa Helios TBLUS i Grupy Helios, dlatego staramy się go cały czas wydatnie popierać, rozwijać i w niego inwestować. W duchu postępu i działalności konkurencyjnej z uwagą śledzimy tendencje rozwojowe i program sprzedaży stale uzupełniamy nowymi wyrobami.

Zgodnie z tym pracujemy nad recepturami nowych kolorów/odcieni farb używanych w programie naprawczym, co nam umożliwia niezależność we współzawodnictwie z pozostałymi producentami. Lakiernicze powłoki naprawcze proponujemy na rynkach pod znakami handlowymi Mobihel, Mobifleet, Colomix i Radex. MOBIHEL to znak towarowy z wielkim asortymentem wysoce jakościowych wyrobów, który nawet najbardziej wymagającym lakiernikom oferuje wszystko, co konieczne do kompletnej naprawy samochodów osobowych. Wyroby MOBIFLEET stanowią uniwersalne rozwiązanie w dziedzinie naprawy komercjalnego transportu (samochody ciężarowe, autobusy, wagony itp.). COLOMIX jest znakiem towarowym dla lakierniczych powłok naprawczych, posiadających znaczny udział na rynkach byłego Związku Radzieckiego. Jego atuty to materiały wstępne, jak też gotowe kolory/odcienie lakierów samochodowych. Z kolei w ramach znaku towarowego RADEX możemy naszym klientom zaoferować szeroki wachlarz materiałów do prac lakierniczych, środki pomocnicze i wyposażenie.

W roku 2010 program naprawczy stanowił w Helios TBLUS piątą część wartości sprzedażnej, a w całej grupie Helios wyniósł 13%.

»Wizja Grupy Helios to zaliczenie się do pierwszych dziesięciu czołowych producentów farb i lakierów w Europie, i z całą pewnością nowe centrum naprawcze oznacza krok na drodze do tego celu« powiedział na otwarciu Centrum Naprawczego w Količewie prezes zarządu Helios Domžale S.A., P. Uroš Slavinec, dodając: » Strategia lakierniczych powłok naprawczych do samochodów opiera się na udanym przebiciu na kilka jeszcze niezdobytych rynków Unii Europejskiej, na obronie wiodącej pozycji handlowej na około 15 rynkach Europy Środkowej, Pd.zachodniej i Wschodniej oraz na osiąganiu coraz liczniejszych pozycji na rynkach poza kontynentem europejskim. W celu osiągnięcia wyznaczonych celów w r. 2010 założyliśmy nowe przedsiębiorstwo w Turcji, które w pierwszej fazie będzie rozprowadzać nasze lakiery do naprawy samochów. Sądzimy, że w nowym centrum dzięki wysokiej jakości, wyposażeniu techologicznemu oraz pozostałym warunkom pracy będziemy jeszcze intensywniej pracować nad rozwojem wyrobów, receptur na kolory/odcienie do samochodów i nad szkoleniem docelowych użytkowników zajmujących się naprawą pojazdów. Tak więc planujemy, abyśmy w tym roku mogli za nasze jakościowe wyroby podnieść sprzedaż o około 10% w porównaniu z rokiem ubiegłym«.

Równocześnie z wizją rozwoju będzie można poprzez inwestycje w Centrum Naprawcze spełnić wymogi prawodawstwa ochrony środowiska Unii Europejskiej, aby lakiery i farby do naprawy pojazdów zawierały mniej niż 420 g/l rozpuszczalników organicznych, co do tej pory - ze względu na stosowane spoiwa - nie było możliwe, ale stanie się możliwe po wprowadzeniu wyrobów na bazie wody.

Mobihel Helios    Mobihel Helios   Mobihel Helios